Stavba a přestavba kol. Prodej kol a komponentů

 Pro našeho zákazníka připravená krásná zapletená karbonová kola 29” MTB Javax, dráty Aero Pillar, náboje Bitex. Vzhledem k čekání na objednaný speciální rám a komponenty, jsou kola k vidění u nás v cykloservisu.

 Fotka uživatele Sovakolo.cz.Fotka uživatele Sovakolo.cz.

Nově lze i u nás objednávat kola

komponenty a ostatní sortiment z MAXBIKE. Náš bonus je ke každému kolu sestavení a seřízení zdarma v ceně kola. Jde o kola silniční, cyklokrosová, crossová, horská kola 26″, 27,5″ a 29″ kola, ale také dětská kola. Lze i samotné rámy na stavbu nebo přestavbu kol. Garance záruční a pozáruční servis. V případě zájmu nás navštivte nebo kontaktujte, lze řešit i individuální přístup. https://www.maxbike.cz.

Stavba kola na zakázku

Např.  jízdní kola Trigon jsou řešením pro každého, kdo touží po kvalitním karbonovém kole, které je každým coulem originální a osobité.

Velkou výhodou nabízených sestav je výrazně nižší cena než u podobných konkurenčních sestav. Kola jsou osazena karbonovými díly od firmy Trigon, která je jedním z předních průkopníků ve vývoji zpracování a použití karbonu pro výrobu dílů pro jízdní kola. Firma Trigon díky dvaceti letům zkušeností, neustálému vývoji a silnému výrobnímu zázemí nabízí špičkové cyklistické komponenty v moderním designu.

Předváděcí karbonová kola TRIGON

Na prodejně nabízím k vyzkoušení dvě vlastní sestavy nádherných jízdních kol s rámy Trigon:

  1. Horské kolo Trigon Bike SB3 velikosti L s rámem 29″.
  2. Silniční kolo Trigon Racing SR1 velikosti L s rámem schváleným UCI s váhou 1,2 kg.